Oto kilka ozdób bożonarodzeniowych, które wykonuje z mamą. Moja kochana mama w wolnym czasie haftuje. Pokażą wam kilka przykładowych bombek.
Mam na imię Agata, uczęszczam do PGP w Żelechowie. W wolnym czasie robię prace ręczne jak i majsterkuję. Jeżeli macie do mnie jakieś pytania, zadawajcie śmiało, na pewno odpowiem. Zbieram także zamówienie na różne uroczystości rodzinne lub inne. Na pewno pomogę doradzić. W kwestii ceny będziemy mogli się dogadać. Zapraszam. :) Kontakt: e-mail: mojeatelier@spoko.pl
czwartek, 3 września 2015
Eksploding box dla Mateuszka
Pudełko powstało z myślą o moim siostrzeńcu Mateuszku na uroczystość Chrztu Św. Od tego momentu zaczęłam robić pudełka na różne okazje. :)
18-stkowe pudełko Gosi :*
Nie dawno miała urodziny moja koleżanka, której wręczyłam pudełko niespodziankę. Gosia była pod wielkim wrażeniem i zachwycona. Zrobiłam jej wielką niespodziankę, nawet nie domyśliła się jak zadawałam jej kilka pytań. Nie mogła uwierzyć, że to cudeńko jest wykonane przeze mnie. Oto kilka zdjęć pudełka.
piątek, 24 lipca 2015
Witajcie
Mam na imię Agata. Uczęszczam do PGP w Żelechowie. Od najmłodszych lat robię różne prace plastyczne, jak i ręczne. Jeśli czas pozwala to majsterkuję. Sama wymyślam prezenty na uroczystości rodzinne, sama robię szkatułki na kosmetyki i wieszaki na biżuterię, sama wykonuję niektóre meble do pokoju. Uwielbiam przesiadywać wieczorami na pracach plastycznych. Biorę udziały w różnych konkursach. :)
Jeżeli macie do mnie jakieś pytania lub chcecie złożyć zamówienie na jakieś prace piszcie, na pewno się odezwą. E-mail: mojeatelier@spoko.pl :)
Oto moja praca na zajęcia artystyczne paw, wykonany metodą quilling. :) :D
Jeżeli macie do mnie jakieś pytania lub chcecie złożyć zamówienie na jakieś prace piszcie, na pewno się odezwą. E-mail: mojeatelier@spoko.pl :)
Oto moja praca na zajęcia artystyczne paw, wykonany metodą quilling. :) :D
Subskrybuj:
Posty (Atom)






















